O firmie

Cowal Sp. z o.o. zajmuje się kupnem-sprzedażą na własny rachunek oraz Pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Oferuje fachową pomoc w kupnie, sprzedaży, wynajmie oraz najmie nieruchomości (działki, domy, apartamenty, hotele, kurorty, banki i nieruchomości komercyjne). Ponadto przyjmuje zlecenia na ustalenie warunków zabudowy dla domu mieszkalnego, czy pawilonu handlowego na Śląsku. Spółka osiąga sukcesy, dzięki kompleksowej i profesjonalnej obsłudze Klienta, dużemu doświadczeniu, dobrej znajomości rynku i wysokiej kulturze osobistej pracowników, którzy poprzez swoje zaangażowanie w pracę zawodową zawsze służą pomocą i fachowym doradztwem. 

Jesteśmy otwarci na sugestie i potrzeby naszych Klienów tak, aby proponowana przez nas oferta była zawsze dopasowana do ich potrzeb. Oferujemy swoją pomoc w wyborze odpowiedniej działki budowlanej czy odpowiedniej inwestycji, pomagamy we wszystkich kwestiach formalnych, związanych z uzyskaniem pozwoleń na budowę. Ponadto przygotujemy dla Państwa projekt i wycenę wymarzonego domu, w niezwykle atrakcyjnej cenie. Najważniejszą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość dopasowania do Państwa indywidualnych oczekiwań i wymagań. Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo podczas przeprowadzanych transakcji oraz poufność powierzonych spraw. 

W skład naszej kadry wchodzą osoby przedsiębiorcze, kreatywne oraz wykwalifikowane, dzięki temu do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przydzielając mu wyszkolonego pracownika. Wszelkie zapytania o działkę czy inwestycje a także o inne kwestie związane z wyborem projektu domu oraz budową, prosimy składać drogą telefoniczną lub za pośrednictwem poczty e-mail. Nasi pracownicy czekają również na Państwa w siedzibie naszego biura :

COWAL NIERUCHOMOŚCI UL.RYBNICKA 12 43-180 ORZESZE 

+48 668-786-306, +48 32 729 82 72


Oferujemy:

Spółka Cowal to profesjonalna firma zajmująca się obrotem nieruchomościami. Szeroki zakres usług dla naszych klientów indywidualnych szukających dobrej inwestycji jak i Firmy, które szukają lokaty kapitału czy terenu pod własną działalność.

W naszej ofercie posiadamy inwestycje komercyjne, takie jak: kupno banku, dyskonty, hotele, kurorty, apartamenty, biurowce czy galerie handlowe.

Jeśli szukają Państwo dobrej inwestycji My czekamy na pytania..


Numer licencji zawodowej:

14066